Joanna Kaniewska

 

Joanna Kaniewska

Dyplomowany Mistrz w Zawodzie Wizażystka-Stylistka, Pedagog, Trainer Make up Artist jane iredale.

Absolwentka pedagogiki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na Wydziale Nauk Społecznych. Z wyróżnieniem ukończyła Szkołę Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej „Beauty-Art” w Warszawie, Intensywny Kurs Charakteryzacji pod okiem Izy Śmieszek-Dorn w Szkole Wizażu i Stylizacji „Beauty Art”, Intensywny Kurs Stylizacji Fryzur, Szkolenie z cyklu „Mistrzowie dla mistrzów” na temat teorii kolorów i analizy kolorystycznej prowadzony przez Jolantę Pełkę w „Szkole Mistrzów Wizażu i Stylizacji”.

Współpracowała przy różnych produkcjach filmowych: m.in. „Sęp” czy serialach „Blondynka”, „Rezydencja”. Jako główny charakteryzator współpracowała ze Szkołą Wajdy w realizacji programów „Ekran” oraz „Studio Prób”. Współtworzyła makijaże podczas 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni z firmą Kryolan. Jako wykwalifikowany pedagog oraz mistrz wizażu prowadziła zajęcia w Szkole Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej „Beauty Art” w Warszawie. Ponadto pracowała jako wizażystka i stylistka fryzur przy realizacji różnorodnych projektów marketingowych takich jak: wideo wyborcza.pl, „ach!” - wideo gazeta.pl, teledysk zespołu Sound’n’Grace, kalendarz „Nibylandia” dla Fundacji Dzieci Niczyje, warsztaty makijażowe dla Stowarzyszenia Amazonek, kalendarz Business Woman&Life, kalendarz w kampanii społecznej „Pięściarze Bokserom”, reklamy dla firm: Winiary, Whirlpool, Bakoma, Nessi itp.

Z pasją i charyzmą uczy wizażu praktycznie i teoretycznie.

 

 

Jolanta Pełka

 

Jolanta Pełka

Ekspert w dziedzinie kreowania wizerunku osobistego i firmowego, trener-szkoleniowiec, Master Makeup Artist, dyplomowany mistrz w zawodzie wizażystka-stylistka, juror międzynarodowych i krajowych mistrzostw makijażu. Jest także członkiem AICI Międzynarodowego Stowarzyszenia Konsultantów Wizerunku.

Z wykształcenia jest fizykiem i absolwentką StyleMakers Academy BFAS w USA, z zawodu, zamiłowania i pasji – doradcą koloru i wizerunku, stylistką sylwetki, makijażu, mody, wizażystką, trenerem szkoleniowcem, couchem wizerunkowym. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń i warsztatów sztuki interpretacji siebie za pomocą makijażu, stroju, mowy ciała, sposobu poruszania się, mówienia, psychologii barw, zasad kreowania wizerunku. Prowadzi kluczowe projekty w warszawskim Institute of Image Management, treningi, seminaria, warsztaty, szkolenia na temat autoprezentacji i zarządzania wizerunkiem, etykiety biznesowej i protokołu dyplomatycznego, wizerunku firmy i jej pracowników, a także zawodowe kursy dla wizażystów, stylistów, doradców wizerunku.

Wrażliwość, liczne talenty i profesjonalizm połączone z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem w projektowaniu mody, wizerunku i makijażu pozwalają jej na podejmowanie coraz trudniejszych zawodowych wyzwań. Dzięki temu stylizuje osoby publiczne, specjalistów w różnych zawodach i na różnych stanowiskach (od recepcjonistek, sekretarek-asystentek, po kadrę zarządzającą i VIP'ów), osoby prywatne, a także modelki do zdjęć w dziedzinie mody i reklamy. Kreuje wizerunek osób niepełnosprawnych, niewidomych i niedowidzących. Od wielu lat współpracuje z czasopismami i dziennikami jako redaktor i publicysta, dla których pisze na temat mody, urody, szeroko pojętego wizerunku osobistego w biznesie i w życiu codziennym.