mgr. Magdalena Kołodziejczyk

Dyplomowany Mistrz Wizażu-Stylizacji, kosmetolog, Art Director Make-Up jane iredale, ekspert makijażu mineralnego oraz stylistka brwi.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, Szkoły Wizażu i Stylizacji Make Up Star, Europejskiej Szkoły Stylizacji Select, Szkoły Mistrzów Wizażu i Stylizacji oraz wielu kursów i szkoleń, m.in. w Stanach Zjednoczonych.

Laureatka I miejsca Mistrzostw Polski Makijażu Blue Diamond 2012, I miejsca w Akademickich Mistrzostwach Polski Makijażu Fantazyjnego 2012, Finalistka Art Visage 2012.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe jako wizażysta w wielu selektywnych markach, szkoleniowiec oraz instruktor wizażu. Specjalizuje się również w stylizacji brwi bo jak sama mówi ‘’brwi kobiety są jak ramy do obrazu i powinny być dopieszczone’’. Pracowała przy licznych sesjach fotograficznych m.in. dla Wysokich Obcasów, Moda i Styl, filmach, programach telewizyjnych, projektach typu metamorfozy oraz wybory miss. Malowała m.in. Annę Popek, Karolinę Gorczycę. Autorka wielu artykułów z zakresu makijażu i pielęgnacji skóry. Od 2007 roku Magdy życie kręci się wokół wizażu, jest to jej wielka pasja oraz miłość do piękna. Na YouTubie możecie ją podglądać jako Kolorowa Szminka.

 

Asia Kaniewska

Dyplomowany Mistrz w Zawodzie Wizażystka-Stylistka, Pedagog, Trainer Make up Artist jane iredale.

Absolwentka pedagogiki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na Wydziale Nauk Społecznych. Z wyróżnieniem ukończyła Szkołę Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej „Beauty-Art” w Warszawie, Intensywny Kurs Charakteryzacji pod okiem Izy Śmieszek-Dorn w Szkole Wizażu i Stylizacji „Beauty Art”, Intensywny Kurs Stylizacji Fryzur, Szkolenie z cyklu „Mistrzowie dla mistrzów” na temat teorii kolorów i analizy kolorystycznej prowadzony przez Jolantę Pełkę w „Szkole Mistrzów Wizażu i Stylizacji”.

Współpracowała przy różnych produkcjach filmowych: m.in. „Sęp” czy serialach „Blondynka”, „Rezydencja”. Jako główny charakteryzator współpracowała ze Szkołą Wajdy w realizacji programów „Ekran” oraz „Studio Prób”. Współtworzyła makijaże podczas 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni z firmą Kryolan. Jako wykwalifikowany pedagog oraz mistrz wizażu prowadziła zajęcia w Szkole Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej „Beauty Art” w Warszawie. Ponadto pracowała jako wizażystka i stylistka fryzur przy realizacji różnorodnych projektów marketingowych takich jak: @wideo wyborcza.pl, „ach!” @wideo gazeta.pl, teledysk zespołu Sound’n’Grace, kalendarz „Nibylandia” dla Fundacji Dzieci Niczyje, warsztaty makijażowe dla Stowarzyszenia Amazonek, kalendarz Business Woman&Life, kalendarz w kampanii społecznej „Pięściarze Bokserom”, reklamy dla firm: Winiary, Whirlpool, Bakoma, Nessi itp.

Z pasją i charyzmą uczy wizażu praktycznie i teoretycznie.

 

Jolanta Pełka

Ekspert w dziedzinie kreowania wizerunku osobistego i firmowego, trener-szkoleniowiec, Master Makeup Artist, dyplomowany mistrz w zawodzie wizażystka-stylistka, juror międzynarodowych i krajowych mistrzostw makijażu.

Jest także członkiem AICI Międzynarodowego Stowarzyszenia Konsultantów Wizerunku.

Z wykształcenia jest fizykiem i absolwentką StyleMakers Academy BFAS w USA, z zawodu, zamiłowania i pasji – doradcą koloru i wizerunku, stylistką sylwetki, makijażu, mody, wizażystką, trenerem szkoleniowcem, couchem wizerunkowym. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń i warsztatów sztuki interpretacji siebie za pomocą makijażu, stroju, mowy ciała, sposobu poruszania się, mówienia, psychologii barw, zasad kreowania wizerunku. Prowadzi kluczowe projekty w warszawskim Institute of Image Management, treningi, seminaria, warsztaty, szkolenia na temat autoprezentacji i zarządzania wizerunkiem, etykiety biznesowej i protokołu dyplomatycznego, wizerunku firmy i jej pracowników, a także zawodowe kursy dla wizażystów, stylistów, doradców wizerunku.

Wrażliwość, liczne talenty i profesjonalizm połączone z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem w projektowaniu mody, wizerunku i makijażu pozwalają jej na podejmowanie coraz trudniejszych zawodowych wyzwań. Dzięki temu stylizuje osoby publiczne, specjalistów w różnych zawodach i na różnych stanowiskach (od recepcjonistek, sekretarek-asystentek, po kadrę zarządzającą i VIP'ów), osoby prywatne, a także modelki do zdjęć w dziedzinie mody i reklamy. Kreuje wizerunek osób niepełnosprawnych, niewidomych i niedowidzących.

Od wielu lat współpracuje z czasopismami i dziennikami jako redaktor i publicysta, dla których pisze na temat mody, urody, szeroko pojętego wizerunku osobistego w biznesie i w życiu codziennym.