Warsztaty 1-dniowe 6h indywidualne: 450 zł

Warsztaty 3-dniowe 18h indywidualne: 1000 zł

Warsztaty 1-dniowe 6h grupowe: 250 zł

Warsztaty 3-dniowe 18h grupowe: 700 zł

 

Makeup Care - warsztaty poświęcone są makijażowi medycznemu/ kosmetycznemu. Skierowane są głównie do kosmetologów, dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej oraz do wszystkich osób, które chciałyby poszerzyć swój zakres umiejętności o nowatorski kurs makijażu medycznego za pomocą najwyższej jakości kosmetyków mineralnych.

- Zaprezentujemy jak w prosty i bezpieczny sposób maskować zmiany chorobowe, pourazowe czy pooperacyjne defekty skóry.

- Pokażemy, jak przy pomocy odpowiednio dobranych kolorów podkładów czy korektorów zniwelować zaczerwienienia, zasinienia lub obrzęki wokół oczu, nie czyniąc przy tym efektu maski. To sprawi, że pacjenci po wizycie w Państwa gabinecie będą odczuwali jeszcze większy komfort psychiczny. Kosmetyki, na których będziemy pracować doskonale sprawdzają się bezpośrednio po zabiegach kosmetycznych ( mikrodermabrazja) czy laserowych, dodatkowo przyczyniają się do poprawy kondycji skóry.

Makeup Beauty - to warsztaty, dzięki którym rozwiniesz swoją kreatywność w makijażu. Przeznaczone są dla osób, które chcą poszerzyć swoje umiejętności makijażu biżuteryjnego. Podczas tych zajęć będziemy rozwijać artystyczne podejście do makijażu. Zapoznamy Was z produktami, nowatorskimi technikami pracy oraz profesjonalnymi teksturami wykorzystywanymi w świecie beauty i fashion. Pokażemy, że makijaż mineralny nie musi być nudny. Jeśli szukacie Państwo eleganckiej i wysoce efektywnej metody analizy kolorystycznej do swojej pracy w salonach w Polsce i/lub poza nią to „Color Alliance” jest najlepsza.

Makeup Wedding - warsztaty skierowane są do osób, które pragną zostać profesjonalnym wizażystą ślubnym. Nauczymy Państwa, jak dzięki iluzji i perfekcji w minerałach wykonać świeży i czarujący makijaż w tym wyjątkowym dla Panny Młodej dniu. Zaprezentujemy najnowsze trendy w makijażu ślubnym, jak również przedstawimy ponadczasowe gamy kolorystyczne, w których dana Panna Młoda będzie się pięknie prezentować. Podpowiemy w jaki sposób pracować z kosmetykami, aby makijaż przetrwał całą noc. Ponadto nauczymy jak w szybki i prosty sposób wykonać korektę defektów skóry Pana młodego tak, aby makijaż był niewidoczny, ale skuteczny.

Makeup Young - warsztaty poświęcone makijażowi odmładzającemu dla kobiet dojrzałych. Zaprezentujemy, jak za pomocą najwyższej jakości kosmetyków wykonać makijaż, który nada młodzieńczego blasku skórze dojrzałej. Pokażemy techniki, które skorygują opadającą powiekę, kąciki ust czy zmiany pigmentacyjne. Podpowiemy jakich produktów czy kolorów nie stosować w makijażu kobiety dojrzałej tak, aby wyglądał świeżo i lekko przez cały dzień.

Makeup Teenage – makijażowe warsztaty dla nastolatek – tych z cerą trądzikową, tych, które mają do zatuszowania blizny i tych, które chcą utrzymać cerę w bardzo dobrym stanie przez długie lata. Kosmetyki mineralne nie obciążają skóry. Warto poznać ich własności i wybrać te najlepsze dla siebie. Nauczymy cię jak najlepiej dbać o urodę tymi kosmetykami.

 

Dodatkowo

Makeup Color (500 zł) - warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych poszerzeniem wiedzy o kolorach, umiejętnego stosowania jej w makijażu, poradnictwie fryzjerskim, stylizacji strojów, komunikacji przez kolor. Zaprezentujemy Państwu nowoczesną analizę kolorystyczną typu urody usprawniającą pracę z klientami na co dzień.

Makeup Brow (500 zł) - warsztaty skierowane są do osób, które pragną nauczyć się profesjonalnej stylizacji brwi, by rozszerzyć swoje profesjonalne usługi makijażowe. Skupimy się na rysunku brwi w wyrazie twarzy i makijażu, hennie 3D oraz regulacji brwi. Trzeba pamiętać ,że brwi są ramą dla oka, korygują rysy twarzy, a nawet odejmują lat. Nauczymy jak wybrać odpowiedni kształt i grubości brwi do twarzy klientki oraz odpowiedni kolor henny. Pokażemy również, jak przy pomocy profesjonalnych produktów mineralnych do brwi, wykonać ich korektę.

Zobacz również