Oferta naszych warsztatów skierowana jest do osób, które chcą udoskonalić swoje umiejętności z zakresu makijażu mineralnego w teorii i praktyce.W kameralnej grupie , przy profesjonalnie wyposażonym stanowisku, pod okiem mistrzowskiej kadry i w przyjaznej atmosferze poznasz tajniki makijażu mineralnego i poczujesz magię minerałów na własnej skórze. Warsztaty dostępne są w wybranych wariantach tematycznych i w określonych ramach czasowych od 1-3 dni w Naszej Akademii.

 

 

Celem poszczególnych warsztatów jest zapoznanie kursanta z najnowszymi technikami makijażu mineralnego na specjalne okazje i usystematyzowanie jego wiedzy z wybranego tematu warsztatów. Podczas warsztatów uczeń zdobywa wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie profesjonalnego wizażu, jak i pielęgnacji skóry.

Uczestnik po warsztatach potrafi wykonać makijaż odpowiedni do danej okoliczności: ślubny, wieczorowy, dzienny, telewizyjny, odmładzający, korygujący. Kursant posiada umiejętności interpersonalne i potrafi komunikować się z klientem, rozpoznając jego potrzeby i oczekiwania dotyczące wyglądu. Uczestnik potrafi kamuflować niedoskonałości skóry klienta, dobierać cienie idealne do typu urody klientki oraz wykonywać makijaż najnowszymi technikami omawianymi podczas warsztatów.

Akademia wyjazdowa:

- Skorzystaj z kursu ProMinerals lub warsztatów Makeup Minerals w swoim gabinecie

- Czas trwania szkolenia dopasowany jest do godzin otwarcia Twojego gabinetu - cena ustalana jest indywidualnie

 

Makeup Wedding

Warsztaty skierowane są do osób, które pragną zostać profesjonalnym wizażystą ślubnym. Nauczymy Cię, jak dzięki iluzji perfekcji w minerałach wykonać świeży i czarujący makijaż dla Panny Młodej. Zaprezentujemy najpopularniejsze trendy w makijażu ślubnym: styl klasyczny, styl vintage glamour, styl ponadczasowy czy naturalny blask. Przedstawimy Ci również ponadczasowe gamy kolorystyczne, w których Panna Młoda będzie się pięknie prezentować. Podpowiemy w jaki sposób możesz pracować z kosmetykami, aby makijaż przetrwał całą noc. Ponadto nauczymy Cię, jak w szybki i prosty sposób wykonać korektę defektów skóry Pana młodego tak, aby makijaż był niewidoczny, ale skuteczny.

Ramowy program warsztatów:

- konturowanie i rozświetlanie twarzy zgodnie z jej kształtem

- korekta nosa, ust, brwi

- kamuflowanie niedoskonałości skóry: zaczerwienienia, przebarwienia, zasinienia , obrzęki

- techniki doboru makijażu do kształtu oka Panny Młodej

- techniki nakładania i rozcierania cieni mineralnych

- wzmocnienie barw tęczówki oka za pomocą harmonii i kontrastu

- teoria koloru

- zagęszczanie rzęs za pomocą kępek

- kluczowe pytania podczas konsultacji z Panna Młodą

- ponadczasowe kanony makijażu ślubnego

- najnowsze trendy w makijażu ślubnym

- korekta Pana Młodego.

 

 

Makeup Evening

Warsztaty skierowane są do osób, które chcą nauczyć się bądź udoskonalić swoje umiejętności w zakresie makijażu mineralnego na specjalne okazje. Zaprezentujemy Ci techniki pracy z kosmetykami mineralnymi tak, aby makijaż wyglądał świeżo i nieskazitelnie przez całą noc. Pokażemy Ci, że minerał jest sam w sobie czystym pigmentem, dlatego przy niewielkiej ilości produktu możemy uzyskać mocne, a jednocześnie naturalne krycie na wieczór. Nauczymy jak wykonać mocny, zmysłowy i hipnotyzujący makijaż oka przy pomocy produktów mineralnych, które nie zatykają skóry i sprawdzają się nawet w przypadku skór alergicznych i nadwrażliwych. Chcemy pokazać Ci, że nawet w przypadku makijażu wieczorowego, w którym stawiamy na mocniejsze akcenty oka, czy ust, skóra może nadal prezentować się nieskazitelnie, trójwymiarowo, bez efektu maski.

Ramowy program warsztatów:

- techniki doboru makijażu do kształtu oka klientki

- techniki nakładania i rozcierania cieni mineralnych

- korekta nosa, ust, brwi

- kamuflowanie niedoskonałości skóry: zaczerwienienia, przebarwienia, zasinienia , obrzęki

- konturowanie i rozświetlanie twarzy zgodnie z jej kształtem

- podkreślanie tęczówki oka za pomocą harmonii lub kontrastu

- tradycyjny makijaż wieczorowy

- teoria koloru

- tradycyjne smoky eyes

- idealna kreska dla danego kształtu oka

- zagęszczanie rzęs za pomocą kępek

- najnowsze trendy w makijażu wieczorowym .

 

 

Makeup Care

Warsztaty poświęcone są makijażowi medycznemu. Skierowane są głównie do wizażystów, kosmetologów, dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej oraz do wszystkich osób, które chciałyby poszerzyć swój zakres umiejętności o nowatorski kurs makijażu medycznego za pomocą najwyższej jakości kosmetyków mineralnych. Pokażemy Ci, jak zniwelować niedoskonałości skóry, co sprawi, że pacjenci po wizycie w Twoim gabinecie będą odczuwali większy komfort psychiczny. Kosmetyki, na których pracujemy doskonale sprawdzają się bezpośrednio po zabiegach medycyny estetycznej, po zabiegach laserowych, ponieważ chronią, leczą i korygują wszelkie podrażnienia skórne. Nauczymy Cię, jak w prosty sposób maskować niedoskonałości skóry, nie czyniąc przy tym efektu maski i sprawiając, że makijaż będzie długotrwały i wodoodporny. Pokażemy Ci, jak w naturalny sposób podkreślić atuty urody Twoich klientek.

Ramowy program warsztatów:

- techniki maskowania zmian chorobowych, pourazowych czy pooperacyjnych defektów skóry

- kamuflowanie zmian trądzikowych i pigmentacyjnych

- techniki kamuflowania za pomocą odpowiednio dobranych kolorów: zaczerwienienia, zasinienia czy obrzęków wokół oczu bez efektu maski

- konturowanie i rozświetlanie u osób ze skórą problematyczną

- techniki nakładania i rozcierania cieni mineralnych

- teoria koloru

- makijaż naturalnie podkreślający urodę klientki.

 

 

Makeup Young

Zajęcia poświęcone są osobom, które chcą udoskonalić swój warsztat pracy w zakresie makijażu odmładzającego dla kobiet dojrzałych. Nauczymy Cię, jak za pomocą najwyższej jakości kosmetyków wykonać makijaż, który nada młodzieńczego wyrazu i blasku skórze dojrzałej. Dzięki aktywnym składnikom, o działaniu anti aging makijaż ten będzie zarówno przedłużeniem codziennej pielęgnacji, jak również doskonale sprawdzi się na specjalne okazje. Nauczymy Cię, jak odpowiednio podkreślić atuty urody kobiety dojrzałej, nie czyniąc efektu maski na skórze i sprawiając, że makijaż przetrwa całą noc.

Ramowy program warsztatów:

- techniki korygujące opadającą powiekę i kąciki ust

- kamuflowanie zmian pigmentacyjnych, zmarszczek czy suchości skóry

- korekta brwi kobiety dojrzałej

- techniki nakładania i rozcierania cieni mineralnych

- konturowania i rozświetlanie twarzy optycznie liftingujące skórę dojrzałą

- idealna kreska na opadającej powiece

- optyczne powiększenie oka za pomocą kępek

- teoria koloru

- podkreślenie tęczówki oka za pomocą harmonii i kontrastu

- dobór odpowiednich produktów i kolorów w makijażu kobiety dojrzałej.

 

Zobacz również